Size yakın 1001 çeşit ilan ve fırsatlar.
Ana Sayfam Yap    Sık Kullanılanlara Ekle    Yazdır    Yardım Menüsü  1001ilan Facebook Sayfası  RSS  

Ana Sayfa  |  İlanlarım  |  Ücretsiz İlan Ver  |  Müşteri Hizmetleri  |  İletişim

İzmir / Buca / Alışveriş / Güzellik ve Sağlık
İlan Numarası: 49323
04.01.2017
69,00
Türü : Diğer
Marka : ESTROGENOLİT
Durumu : Yeni
32

Açıklama

ESTROGENOLİT BÜYÜTÜCÜ TABLET İLE İLİŞKİNİZ CANLANICAK

Penis küçüklüğü günümüz çiftlerin en çok şikayetçi olduğu cinsel sağlık sorunu olarak bilinmektedir. İlişkilerde tatmin durumunu direk olarak etkileyen penis boyu kısa olduğunda çiftler tarafından yakınılır. Hem erkeklerin hemde bayanların nefret ettiği bu sorunu ortadan kaldırmak için en etkili penis büyütücü hap arayışına girer pek çok insan.Penis büyütme yöntemlerini doğal yollarla büyütmek popüler olan bir yöntem haline gelmiştir. Penis büyütmenin daha popüler hale gelmesinden dolayı, belki de beraberinde getirdiği utanma duygusu ile azalması ve daha büyük penis istekleri açık bir şekilde ifade edeceklerdir. Ama erkekler bu gereksiz ön yargıdan dolayı yani mahremiyet düşüncelerinden kurtulmaları gerekiyor, penis büyütme artık doğal yötemler ile daha kolay. Erken boşalma, sertleşme , ilişkiye girememe, penis küçülmesi gibi estrogenolit penis büyütücü nün faydaları bulunmaktadır. Penis boyunda 3 ile 7 cm arasında uzama sağlar. Cinsel isteksizlik sorunu kökünden kurutur. Sperm sayısından artış sağlamaktadır.

Penis büyütücü ürünler ve işlemleri uygulamak için zor değil. Erkeklere özel dergiler, radyo programları ve internet, penisinizin boyunu ve genişliğini artırdığını öne süren pompaların, ilaçların, ağırlıkların, egzersizlerin ve hatta ameliyatların reklamlarıyla dolu.

Ama penis büyüten cerrahi olmayan herhangi bir yönteme karşı çok az bilimsel destek var. Sadece kozmetik nedenlerden yapılan penis ameliyatını hiçbir tıbbi organizasyon onaylamıyor. Reklamlarda gördüğünüz yöntemlerin çoğu etkisiz ve penisinize zarar verebilir. Bu nedenle bu yöntemlerden herhangi birini denemeden önce iki kere düşünün. 

Penis Boyu: Hangisi Normal, Hangisi Değil

edecek kadar küçük olması yaygın bir korkudur. Ama birçok araştırma penisinin çok küçük olduğunu düşünen birçok erkeğin penis boylarının aslında normal boyutta olduğunu ortaya çıkarmıştır. Benzer şekilde, birçok erkeğin, “normal” penis boyunu nedir fikrini abarttığını öne sürer. Şunu göz önünde bulundurun:

  • Ereksiyon olmadan ortalama penis ölçüleri yaklaşık 8-13 cm arasındayken, ereksiyon halinde 13-18 cm arasındadır.
  • Bir penis, ereksiyon halinde yaklaşık 7 cm’den daha az ölçülüyorsa, mikropenis adı verilen bir durumdur, anormal olarak küçük varsayılır. 

Partnerler Penis Boyuna Hangi Açıdan Bakarlar

Popüler medya ve reklamlar, sizi partnerinizin penis boyuyla yakından ilgilendiğine inandırmış olabilir. Konunun çekiciliğiyse karmaşıktır ama birçok çalışma penis boyunun kadınlar için öncelikler listesinde bir erkeğin karakteri gibi meselelerden daha düşük sıralarda yer aldığını gösterir. Maalesef, eşcinsel erkeklerin partnerlerinin penis boyuyla düşünceleri hakkında çok az araştırma var. Ama penis boyunuzu değiştirmek yerine, partnerinizin ihtiyaçlarını ve arzularını anlamak cinsel ilişkinizde daha çok işinize yarayacaktır. 

Çalışmalar, penis büyütme ameliyatı geçiren erkeklerin çoğunun sonuçlardan memnun kalmadığını gösterir. En iyi şartlarda, yumuşak penisin boyuna 1 cm ekleyebilir. En kötü ihtimalleyse ameliyat, enfeksiyon, yaralanma ve his veya işlev kaybı gibi komplikasyonlara neden olabilir. 

ESTROGENOLİT PENİS BÜYÜTÜCÜ

Dilerseniz http://www.estrogenolit.net/ sitesinden ESTROGENOLİT PENİS BÜYÜTÜCÜ siparişi verebilirsiniz. Aynı zamanda aşağıdaki telefonlardan da Türkiye’nin en büyük cinsel sağlık danışma hattını arayarak hem penis büyütücü hap siparişi verebilirsiniz hem de size en uygun olan penis büyütme tekniğini öğrenebilirsiniz. Cinsel sağlık danışma hattında bütün penis büyütücü ürünler mevcuttur.

TEL.0212 909 1 951     /   0533 131 17 76

 

 

Bu kullanıcı ile, ticari nedenlerle, iletişime geçmek AÇIKTIR.

 Arkadaşına Tavsiye Et                Şikayet Et                Favorilerime Ekle                Yazdır


İlan Sahibi Hakkında
  Eda özden
  +90 (533) 1311776
  Kullanıcının Tüm İlanları
  E-Posta Gönder
1001 Fırsatlarınız
  Liste Başı Yap
  Acil İlanlara Ekle
  Vip İlan (Vitrine Taşı)
İlanınızı Düzenleyin
  İlanı Düzenle
  İlanı Sil


 
webdesignturkiye.com ~ Copyright © 2010-2012. 1001ilan.com
Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası
İlan ver diyebileceğiniz ve binlerce ilan arasından kendinize uygun olabileni bulabileceğiniz 1001ilan sizleri ulaşmak istediğiniz hedef kitle ile hızlı, doğru ve etkili bir şekilde sunmaktadır. Tamamen ücretsiz bir hizmet sunan sitemizde emlak, alışveriş, kariyer ve diğer ilan türlerini bulabilirsiniz. Ayrıca 1001ilan.com sitemizdeki bütün ilanlarda yer alan bilgiler, döküman ve görsel objelerin gerçek ve doğruluğu ile, yasalara uygunluğu konusundaki sorumluluk tamamiyle ilan verene aittir. 1001ilan.com'un bu konuda hiç bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Sponsor Bağlantılar:     Web Tasarımı     1001 emlak


Bumerang - Yazarkafe