Size yakın 1001 çeşit ilan ve fırsatlar.
Ana Sayfam Yap    Sık Kullanılanlara Ekle    Yazdır    Yardım Menüsü  1001ilan Facebook Sayfası  RSS  

Ana Sayfa  |  İlanlarım  |  Ücretsiz İlan Ver  |  Müşteri Hizmetleri  |  İletişim


REKLAMIN FAYDALARI

      Reklam ve tanıtım, firmaların ürettiği mal ve hizmetlerden potansiyel müşteri ve tüketicilerin haberdar olmasına sebep olur. Potansiyel müşteri ve tüketicileri ciddi anlamda etkileyen reklam ve tanıtım sektörü ürün veya hizmetlerini geniş müşteri kitleleri ile buluşturmak, satın almalarını sağlamak için yoğun faaliyet gösteren firmalar için çok büyük bir önem arzetmektedir. Firmalar, reklam ve tanıtım sektörü kanallarını kullanarak, vizyonunu, misyonunu, şirket politikalarını potansiyel tüketicilerine aktarıyor, onlarla iletişim kuruyor. Tüketicilerin bu çalışmalara karşı vermiş oldukları bir tepki olan geri dönüşler neticesinde ise firmalar ve potansiyel müşteriler arasında bir diyalog kurulmuş olmaktadır.

      Firmaların, satışlarıyla ilgili hedeflerine ulaşmalarında kullandıkları reklam ve tantım aynı zamanda tüketicilerinde piyasada mevcut ürün ve hizmetleri, özelliklerini, üretim yerlerini, üretim sırasında kullandıkları teknolojileri, birbirleri arasındaki farklılıkları anlamalarını sağlıyor. Bununla birlikte, potansiyel müşteriler ve tüketiciler bütçelerine en uygun ürün veya hizmetin, hangi firma tarafından, nerede satışa çıkarıldığını, hangi ihtiyaçlarına binaen üretildiğini anlamalarını sağlıyor. Dolayısı ile reklam ve tanıtım sayesinde insanlar bilinçli birer tüketici haline gelmiş oluyor.

      Kısacası reklam ve tanıtım faaliyetleri, firmalarla potansiyel müşteriler arasında birbirlerinin isteklerinden, amaçlarından haberdar olmalarını sağlamak amacıyla.kurulan bir çeşit iletişim köprüsüdür. Günümüzde firmaların tüketici odaklı üretim yaptığı görülüyor. Yani potansiyel müşteri ve tüketicilerin isteklerine, hitap eden, satın almaktan memnun olabilecekleri ürünleri üretiyor, hizmetler sunuyorlar. Firmaların bu türü tercih etmelerinin sebebi ise reklam ve tanıtım faaliyetleridir. Reklam ve tanıtım herhangi bir firmayı, ilk kuruluş aşamasından dünya çapında marka haline gelmesini sağlayan etkili bir sektördür. Kuşkusuz reklam ve tanıtım yapmayan bir firmanın ilerlemesi güçlü ve bilinir bir marka olması imkansıza yakın zor bir durumdur.

1001ilan.com ailesi olarak kalite ve memnuniyet sunarken sizlerin dünya çapında bir marka olması için oluşturduğumuz kaliteli reklam ve tanıtım platformumuzla popülaritenizi artırıyoruz.

 

   Reklamın Amacı
   Reklamın Faydaları
   İlan Ver
   Ücretsiz İlan Ver


Binlerce ilan Arasından
İhtiyacınız olanı bulmak için!
İşe haritadan başlayın .

İlinizi Seçin,
İlanınızı Beğenin,
Hemen İletişime Geçin


 
webdesignturkiye.com ~ Copyright © 2010-2012. 1001ilan.com
Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası
İlan ver diyebileceğiniz ve binlerce ilan arasından kendinize uygun olabileni bulabileceğiniz 1001ilan sizleri ulaşmak istediğiniz hedef kitle ile hızlı, doğru ve etkili bir şekilde sunmaktadır. Tamamen ücretsiz bir hizmet sunan sitemizde emlak, alışveriş, kariyer ve diğer ilan türlerini bulabilirsiniz. Ayrıca 1001ilan.com sitemizdeki bütün ilanlarda yer alan bilgiler, döküman ve görsel objelerin gerçek ve doğruluğu ile, yasalara uygunluğu konusundaki sorumluluk tamamiyle ilan verene aittir. 1001ilan.com'un bu konuda hiç bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Sponsor Bağlantılar:     Web Tasarımı     1001 emlak


Bumerang - Yazarkafe