Size yakın 1001 çeşit ilan ve fırsatlar.
Ana Sayfam Yap    Sık Kullanılanlara Ekle    Yazdır    Yardım Menüsü  1001ilan Facebook Sayfası  RSS  

Ana Sayfa  |  İlanlarım  |  Ücretsiz İlan Ver  |  Müşteri Hizmetleri  |  İletişim


ÜCRETSİZ İLAN VER

      Reklam ve tanıtım hizmetlerinin çok büyük bir ihtiyaç haline geldiği ve bu hizmetlerin yüksek ücretler karşılığında firmalara sunulduğu günümüzde elbette ücretsiz ilan platformlarıda olmalıydı. Çünkü yüksek reklam ve tanıtım maliyetleri gelir seviyesi düşük olan fakat global anlamda ticaret yapmak isteyen firmaları bir hayli aşmakta, altından kalkılması zor bir yük haline getirmektedirler. Dolayısı ile ücretsiz ilan platformları bu anlamda bir ilaç görevi görmüş düşük bütçeli tacirlerinde internet ortamında kaliteli reklam ve tanıtım yapmalarına olanak sağlamıştır.

      Fakat ücretsiz ilan verirkende bazı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Aksi halde istediğiniz kitlelere ulaşamaz, dahası kendi web sitenizinde değerini düşürmüş olursunuz. Şöyle ki, eğer ilan verdiğiniz ücretsiz ilan platformu alexa değeri düşük kalitesiz bir site ise bu sizin sitenizinde değerinde düşüşe sebep olacak, artı olarak zaten bu tür bir siteden sizin web sitenizi görüpte gelenler olmayacaktır.

  • İlan verdiğiniz sitede şu kriterlere dikkat ediniz;
  • Alexa değerlerindeki dereceye
  • Ziyaretçi sayaç verilerine
  • Ziyaret kitle popülaritesine
  • Tercih edilebilir bir site olabilirliğine
  • Arama motorları tarafından bulunabilirlik ölçüsüne

      Bizler 1001ilan.com ekibi olarak kalite ve memnuniyet sunmayı prensip edindik. Sizlerde ücretsiz ilan verirken kalite ve memnuniyetle karşılaşmak, verdiğiniz ilanlar neticesinde yüksek geri dönüşler almak istiyorsanız sizleride sürekli olarak üye ve ziyaretçilerimize arasında dahası 1001ilan.com ailesi arasında görmekten mutluluk duyacağız.


   Reklamın Amacı
   Reklamın Faydaları
   İlan Ver
   Ücretsiz İlan Ver


Binlerce ilan Arasından
İhtiyacınız olanı bulmak için!
İşe haritadan başlayın .

İlinizi Seçin,
İlanınızı Beğenin,
Hemen İletişime Geçin


 
webdesignturkiye.com ~ Copyright © 2010-2012. 1001ilan.com
Tüm Hakları Saklıdır. Kullanım Koşulları - Gizlilik Politikası
İlan ver diyebileceğiniz ve binlerce ilan arasından kendinize uygun olabileni bulabileceğiniz 1001ilan sizleri ulaşmak istediğiniz hedef kitle ile hızlı, doğru ve etkili bir şekilde sunmaktadır. Tamamen ücretsiz bir hizmet sunan sitemizde emlak, alışveriş, kariyer ve diğer ilan türlerini bulabilirsiniz. Ayrıca 1001ilan.com sitemizdeki bütün ilanlarda yer alan bilgiler, döküman ve görsel objelerin gerçek ve doğruluğu ile, yasalara uygunluğu konusundaki sorumluluk tamamiyle ilan verene aittir. 1001ilan.com'un bu konuda hiç bir sorumluluğu ve yükümlülüğü yoktur.
Sponsor Bağlantılar:     Web Tasarımı     1001 emlak


Bumerang - Yazarkafe